Maldivler Fiyatları

Sevgili konuğumuz;

Maldivler destinasyonundaki 8 yıllık deneyimimize istinaden, içlerinde ortalama 5 farklı oda kategorisi yer alan 77 tesis ile yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Farklı kategorilerde olan tesislerin yıl boyunca genel olarak 6 ayrı periodda, farklı oda kategorileri için farklı fiyatlaması, ek promosyonları ve değişik pansiyon uygulamaları bulunmaktadır.

Programlarımızı ise bazı dönemlerde farklı fiyat ve promosyon uygulayan 4 hava yolu şirketi ( Thy, Emirates HY, Qatar HY ve Etihad HY ) ile yapmaktayız.

Fiyatlarımız kişi başı tüm vergiler dahil fiyatlardır.

Sizleri paket fiyatlar, promosyonlar ve diğer tüm ayrıntılar hakkında detaylı şekilde bilgilendirebilmemiz için; Maldivler'de birçok defa bulunan, yüzlerce çifte bu özel tatillerinde yardımcı olan acentamız Maldivler uzmanı Yasar Saral ile kontak kurmanızı veya aşağıdaki Fiyat Talep Formunu tarafımıza göndermenizi rica ederiz.

İlginize tesekkür ederiz. Maldivlerin lokal dili olan Dhivehi de söylendiği gibi "Fenna Nekamah Umeedhu Kurame", Görüşmek dileğiyle.

Maldivlere gönderdiğimiz konuklarımızın yorumları için lütfen http://www.facebook.com/TravelogyIstanbul linkine giriniz

Tel:0216 363 08 22
Gsm:0533 338 32 11
E-Mail:Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

FİYAT TALEP FORMU için tıklayınız